Üyelik

Üyelik ücretli mi? 
 
Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz. 
 
Üyelik Avantajları Nelerdir? 
 
Sitemize üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz. Satın aldığıniz bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız. Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz, sitemiz artık sizi tanımıştır, bilgileriniz otomatik olarak yerini alır. Daha önce ilgilenip alamadığınız ürünlerle ilgili kampanyamızdan ilk kez üyelerimizin haberi olur. Bunun için üyelerimize özel olan "Haberdar et" modülünü kullanmak yeterli olacaktır.
 
Nasıl Üye olabilirim? 
 
Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için üyelik linkine tıklamanız gerekmektedir. İlk defa mağazamızı ziyaret ediyor iseniz ücretsiz üye olmak için aşağıdaki linke tıklayınız. 
Üye olmak için tıklayınız
 
Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim? 
 
Sitemizde sağ üst tarafta bulunan "Hesabım" linkine tıklamanız gerekecektir. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra bilgilerinizle ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. 
 
Şifremi unuttum. Nasıl öğrenebilirim?
 
"Parolamı unuttum?" Linkini tıklamanız ve açılan sayfada bulunan e-posta alanına üyelik hesabınıza kayıtlı e-mail adresinizi yazıp, "Devam" butonuna basmanız gerekmektedir. Yeni şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.
 
Şifresini bilen ve değiştirmek isteyen üyelerimiz ise kullanıcı bilgileri bölümünden şifresini değiştirebilir.
 
Üye Girişi 
 
Üyelerimize özel tüm servislerimizden yararlanmak için sadece giriş yapmanız yeterlidir. 
Giriş için tıklayınız